Burza Živě

Již brzy Začít obchodovat bude s námi snazší

Připravte se na spuštění portálu

100%
60% — Ladíme detaily a připravujeme spuštění

Na co se můžete těšit

Informace na míru
Živé obchody
Obchodní výsledky
Přístup do komunity
Kompletní mentoring
Společné akce

Připojte se k nám

Vaše cesta burzovního obchodníka může začít již nyní. Registrací uděláte první krok. Na ty následující již nebudete sami. Zašleme Vám náš ebook a než vše spustíme, můžete efektivně vyplnit čas studiem. Budeme Vás včas informovat o všem důležitém.

Buďte s námi u spuštění portálu BURZA ŽIVĚ.

Kontaktní informace s nikým nesdílíme.

Komunita a know how Síla jednotlivce roste zkušeností skupiny

Registrací získáte přístup do naší základní členské sekce. Krátkým dotazníkem zhodnotíme Vaše zaměření a burzovní úroveň. Již v začátku Vám přizpůsobíme obsah Vašim zkušenostem.

 • Váš okamžitý start

  Získejte snadno okamžitý přístup do základního vzdělávacího programu. Stačí se zaregistrovat do naší platformy. Zároveň se tak stáváte členy naší privátní skupiny.

 • Obsah na míru

  Pomocí krátkého dotazníku přizpůsobíme obsah Vašim zkušenostem. Máte tak k dispozici informace, které Vás opravdu zajímají a posunou vpřed.

 • Podpora v začátcích

  Uvědomujeme si, že je velice důležité mít v začátcích potřebnou podporu. Pomůžeme Vám ujasnit si základní burzovní otázky. Nastavíme zdravá očekávání a zdravou emoční zátěž. Cesta burzovního obchodníka je s naší členskou skupinou snazší. 

Informace jsou bohatství Naše informace Vás dovedou k ziskovému obchodování

Živě prezentujeme obchody na kapitálu převyšujícím 1 milion dolarů. Naše informace můžete obchodovat i na malých účtech již od 2 tisíc dolarů.

 • Informace živě

  S námi jste vždy v obraze. Živě reagujeme na změny tržního prostředí a důležité informace předáváme v reálném čase.

 • Vysoký prezentační účet

  Jsme toho názoru, že burzovní mentoring musí být podtržen obchodními výsledky na vysokém kapitálu. Prezentační účet máme vedený u brokerské společnosti Interactive Brokers.

 • Obchodování i pro malé účty

  Obchody, které realizujeme na světových burzách, jsou stavěny 1:1 i pro malé účty již od 2 tisíc dolarů. Realizujte s námi identické obchody s opčním zajištěním. Klidný profesionální burzovní přístup i s malým účtem.

Získejte členskou výhodu Detaily tvoří celek

Stát se členem naší privátní skupiny znamená mít neomezený přístup k podrobnějším studijním materiálům a akcím v reálném čase.

 • Videolekce dle úrovně obchodníka

  Náš burzovní mentoring je založen na principu videolekcí, které přizpůsobujeme na základě zkušeností. Nestane se tak, že budete neefektivně zahlceni informacemi.

 • Živá vysílání k aktuálním obchodům

  Pravidelně se setkáváme na živých online vysíláních, kde rozebíráme aktuální obchody a tržní situace. Diskuzí probíráme burzovní témata, která Vás aktuálně zajímají.

 • Kompletní vzdělávací kurz

  Členstvím si zajistíte možnost neomezeného přístupu ke všem informacím, které dokážeme poskytnout. S platformou BURZA ŽIVĚ vždy víte, v jaké fázi na cestě burzovního obchodníka jste. Tempo si volíte sami.

Podpora týmu Naše podpora Vám dodá sebejistotu

U nás nejste na obchodování sami. Obchodujeme společně.

 • Tvoříme tržní analýzy

  Samotný obchod je vždy výsledkem reakce trhu na tržní analýzu. Společně odladíme detaily tržních analýz principy našeho burzovního přístupu. Analýza pravděpodobnostní výhody se stane příjemnou rutinou.

 • Sestavujeme obchodní scénáře

  Na základech jednoduché a robustní tržní analýzy stanovujeme nejvýhodnější vstupní zónu pro vstup do obchodu. Obchody časujeme na zónách indexu VIX. Pozice zajišťujeme výhodnějšími opčními kontrakty.

 • Obchody avizujeme do skupiny

  Kompletní podporou na Vaší cestě burzovního obchodníka avizujeme vstup do samotného obchodu. Tímto způsobem lze snadno vytvářet identické pozice a podpořit Vaši sebejistotu.

Naše dlouhodobá spolupráce Cesta k výsledkům

Know-how, které předáváme, úspěšně používáme v našem privátním fondu Tilia Capital a.s.. Vydejte se s námi na cestu burzovního obchodníka. Platforma BURZA ŽIVĚ Vám ukáže směr.

 • Kompletní burzovní mentoring

  Každý, kdo chce, poctivou seberealizací na burze uspěje. S naší platformou dokážete zdolat kompletní cestu stát se úspěšným burzovním obchodníkem mnohem snadněji

 • Univerzální obchodní přístup se zajištěním

  Používáme univerzální a robustní nástroje. Opčním zajištěním jsme připraveni na různé tržní scénáře. Obchodujte stejně profesionálně jako správce fondu.

 • Kompletní podpora

  Mimo podporu v podobě členské skupiny a živých vysílání je možné se dohodnout na skype konzultacích a osobním mentoringu face to face. Těšíme se na kontakt s Vámi. 

Připojte se k nám

Vaše cesta burzovního obchodníka může začít již nyní. Registrací uděláte první krok. Na ty následující již nebudete sami. Zašleme Vám náš ebook a než vše spustíme, můžete efektivně vyplnit čas studiem. Budeme Vás včas informovat o všem důležitém.

Buďte s námi u spuštění portálu BURZA ŽIVĚ.

Kontaktní informace s nikým nesdílíme.

BURZAŽIVĚ Cesta k výsledkům

Nasměrujeme Vás správným směrem k pozitivním výsledkům. Podpora členské skupiny a naše společné obchody Vám dodají sebejistotu a myšlení úspěšného obchodníka. Získáte schopnosti aktivně spravovat Vaše finance jako profesionální správce fondu.

Michal
Košatka ředitel společnosti

Jakub
Kovařík manažer projektu

Těšíme se na kontakt s Vámi Již brzy…

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti. Používáním webu s tím souhlasíte — další informace Beru na vědomí